KONST / Litografier / Färglitografi 13162158
nr 1316 2158
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 256/310. Motivet: 26x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:54:09
25/3 20:19:55
100 kr
27/3 21:16:14
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson